⚡ Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti ⚡

Kirjuta meile: info@infiray.ee

Search

Tippkaup

teavet klientidele

Kodulehe Kasutustingimused

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”Noteikumi” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Kodulehe Kasutustingimused

Veebipood www.infiray.ee on elektroonikakaupade veebipood, mille omanik on ettevõte ABEB Trade OÜ (registrikood 16886023), mille juriidiline aadress on Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 12, 15551. Alljärgnevalt on esitatud kodulehe kasutamise tingimused. Enne selle veebilehe kasutamist palume teil tutvuda nende tingimustega. Kui te kasutate www.infiray.ee veebilehte, siis te nõustute nende tingimustega ja kohustute nende järgimisele.

Ettevõtte Info

 • Ettevõtte nimi: ABEB Trade OÜ
 • Registrikood: 16886023
 • E-posti aadress: info@infiray.ee
 • Telefon: +37258279994

Kasutustingimused

 1. Veebilehe Kasutamine: Käesolev veebileht on mõeldud ainult informatiivsetel ja ostuhuviga külastajatele. Te võite kasutada veebilehte nende kasutustingimustega ja kohalduvate seaduste ja regulatsioonidega kooskõlas.
 2. Kliendikontod: Kui te loote kliendikonto www.infiray.ee veebilehel, vastutate te oma konto informatsiooni konfidentsiaalsuse eest ja turvalisuse eest. Te nõustute teavitama ettevõtet ABEB Trade OÜ igasugusest kontoga seotud info puudusest või volitamata ligipääsust.
 3. Privaatsuspoliitika: Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga, et teada saada, kuidas me töötleme teie isikuandmeid.
 4. Kaupade Tarne: Info toodete saatmise, saatmiskulude ja tarneaja kohta on saadaval meie veebilehel. Palun tutvuge sellega enne tellimuse esitamist.
 5. Vastutuse Välistamine: Ettevõte ABEB Trade OÜ ei võta vastutust mistahes kaotuste või kahjude eest, mis on tekkinud seoses selle veebilehe kasutamise või kaupade ostmisega.
 6. Intellektuaalne Omand: Kõik selle veebilehe sisu ja disain on autoriõigustega kaitstud ning kuuluvad ettevõttele ABEB Trade OÜ. Te ei tohi kasutada selle sisu ilma ettevõtte kirjaliku nõusolekuta.
 7. Tingimuste Muudatused: Ettevõttel ABEB Trade OÜ on õigus muuta neid kasutustingimusi igal ajal. Kui muudatusi tehakse, jõustuvad need kohe.
 8. Kontaktinfo: Kui teil on küsimusi või kommentaare nende tingimuste või meie teenuste kohta, võtke meiega ühendust, kasutades eespool esitatud kontaktandmeid.

Veebilehe www.infiray.ee kasutamisega nõustute, et olete lugenud ja nõustute nende kasutustingimustega ning mõistate, et need on teie ja ettevõtte ABEB Trade OÜ vahel kehtivad.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kaupo Kindsigo

+372 58 27 99 94