⚡ Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti ⚡

Kirjuta meile: info@infiray.ee

Search

Tippkaup

teavet klientidele

Privaatsuspoliitika

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”Privātuma politika” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_column_text]

Privaatsuspoliitika

See Privaatsuspoliitika koos veebisaidi www.infiray.ee kasutustingimustega reguleerib ABEB Trade OÜ (Registrikood 16886023) veebisaidi www.infiray.ee (edaspidi “Veebisait”) kasutamist. Selles privaatsuspoliitikas teavitame teid peamistest isikuandmete kogumise ja töötlemise eesmärkidest, selgitame, kui kaua neid säilitatakse, kellele neid antakse, millised on andmesubjekti õigused ja kuhu saate pöörduda isikuandmete ja nende töötlemisega seotud küsimustes. Isikuandmeid töödeldakse vastavalt Euroopa Liidu üldisele andmekaitsemäärusele (EL) 2016/679 (edaspidi “Määrus”), Läti Vabariigi isikuandmete töötlemise seadusele ja teistele isikuandmete kaitset reguleerivatele õigusaktidele.

ABEB Trade OÜ järgib järgmisi andmetöötluse põhimõtteid:

 • Isikuandmeid kogutakse selgelt määratletud ja seaduslike eesmärkide jaoks.
 • Isikuandmeid töödeldakse ainult seaduslikult ja ausalt.
 • Isikuandmeid uuendatakse regulaarselt.
 • Isikuandmeid säilitatakse turvaliselt ja mitte kauem kui vajalikud andmetöötluse eesmärgid või õigusaktidega ette nähtud.
 • Isikuandmeid töödeldakse ainult ettevõtte töötajate poolt, kellel on vastavad õigused vastavalt nende tööülesannetele või volitatud andmetöötlejad.

Isikuandmete allikad

Isikuandmeid esitab ise andmesubjekt. Andmesubjekt pöördub ettevõtte poole, kasutab ettevõtte poolt pakutavaid teenuseid, ostab kaupu, osaleb lojaalsusprogrammides, loosimistes või võistlustel, esitab kommentaare, küsimusi, tellib uudiskirju, pöördub ettevõtte poole teabe saamiseks jne. Isikuandmed saadakse ka teistest allikatest. Andmed saadakse teistelt ettevõtetelt, kust on ostetud www.infiray.ee müüdavad seadmed.

Isikuandmete töötlemine

Esitades ettevõttele isikuandmeid, nõustute, et ettevõte kasutab kogutud andmeid oma kohustuste täitmiseks andmesubjekti ees, pakkudes teenuseid, mida andmesubjekt ootab.

Ettevõte töötleb isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

 • Ostude andmed: lepingu sõlmimine ja täitmine, avalike pakkumismenetluste korraldamine ja täitmine.
 • Registreerimisandmed: sellise isikuandmete töötlemine toimub vastavalt lepingule veebisaidi www.infiray.ee kasutamiseks, mille sõlmivad teie ja www.infiray.ee.

Kohustuslikud registreerimisandmed:

 • e-posti aadress.

Alternatiivsed andmed (mida esitate oma äranägemise järgi):

 • eesnimi, perekonnanimi;
 • telefoninumber;
 • tarneadress.

Teie veebisaidi www.infiray.ee sirvimise ja käitumise ajalugu.

Kommunikatsioonieelistused (veebisaidi www.infiray.ee kasutamine põhineb lepingul, mis on sõlmitud teie ja www.infiray.ee vahel) See hõlmab teie valikuid meie turunduspakkumiste saamiseks ja suhtluseks. Tagame teile mitmesuguste valikute ja loobumisvõimaluste kasutamise meie pakutavatest valikulistest suhtlusviisidest. Lisaks saate aeg-ajalt teavet veebisaidilt infiray.lv, kui osutame teile teie poolt tellitud teenuseid ja sisu või proovime teiega nende teenuste osutamiseks ühendust võtta. Näiteks olukordades, kus peame vastavalt andmesubjekti taotlusele või tingimustele teatama teatud toimingutest, mida te meie juures teete (näiteks teavitage sõbrale või sõbrannale teabe saatmisest). Tuletame meelde, et need teabeavaldused on seotud teenuste osutamisega ja neid ei saa blokeerida.

Andmete säilitamine

Säilitame teie isikuandmeid nii kaua, kui see on vajalik isikuandmete töötlemise eesmärkide saavutamiseks või kuni isikuandmed ei ole enam nende eesmärkide jaoks vajalikud. Pärast seda kustutatakse isikuandmed.

Õigused isikuandmete töötlemisel

Isikuna saate kasutada mitmeid õigusi seoses teie isikuandmetega, sealhulgas:

 • Õigus juurde pääseda isikuandmetele;
 • Õigus paluda isikuandmeid kustutada (unustamise õigus);
 • Õigus piirata isikuandmete töötlemist;
 • Õigus isikuandmed üle kanda teisele andmetöötlejale;
 • Õigus esitada vastuväiteid isikuandmete töötlemise vastu;
 • Õigus tühistada oma nõusolek isikuandmete töötlemiseks, kui andmeid töödeldakse nõusoleku alusel.

Nende õiguste kasutamiseks võtke meiega ühendust, kasutades eespool toodud kontaktteavet.

Turvalisus

Teeme kõik endast oleneva, et tagada isikuandmete turvalisus ja kaitsta neid ebaseadusliku juurdepääsu, töötlemise või avalikustamise eest. Siiski tuleb meeles pidada, et Interneti kaudu andmete edastamine ei ole 100% turvaline, ja me ei saa garanteerida isikuandmete mittelevimist ega lekkeid.

Kaebused

Kui arvate, et oleme rikkunud teie isikuandmete töötlemise õigusi, on teil õigus esitada kaebus järelevalveasutusele. Eestis on selline asutus Andmekaitse Inspektsioon (www.aki.ee).

Kontaktandmed

Kui teil on küsimusi või kommentaare selle Privaatsuspoliitika või teie isikuandmete töötlemise kohta, võtke meiega ühendust:

ABEB Trade OÜ Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 12, 15551 E-post: info@infiray.ee Telefon: +372 58 27 99 94[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kaupo Kindsigo

+372 58 27 99 94