⚡ Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti ⚡

Kirjuta meile: info@infiray.ee

Search

Tippkaup

teavet klientidele

Tutvuge InfiRay Outdoor Reality+ tehnoloogiaga

Tutvuge INFIRAY OUTDOOR REALITY+ TEHNOLOOGIAGA

Tehnoloogia arenguga integreeritakse tehisintellekt inimeste ellu. AI-algoritmide kombineerimine termopildiga võib avada realistlikud termopildid, mida me pole kunagi näinud. Seda me nimetame InfiRay Outdoor Reality + tehnoloogiaks.

Reality+ on tehnoloogia, mis muudab termopiltide vaatamise viisi. Reality+ abil muutuvad termopildid selgemaks ja detailsemaks, avades uusi võimalusi uurimiseks. Kui Reality+ tehnoloogia kolme sõnaga kokku võtta, peab see olema selgem, sujuvam ja tundlikum.

图片 1.png

Mida võib Reaalsus + meile tuua?

Reality+ tehnoloogia ühendab ülitundlike vanaadiumoksiidi detektorite RAW-andmed võimsate pilditöötlusalgoritmidega, et parandada soojuspiltide kvaliteeti. Müra ja häireid summutades suurendab tehnoloogia pildi kontrastsust ja detaile, luues palju teravama ja realistlikuma termilise vaate.

2.png

R+ võimaldab meil näha selgemalt ja realistlikumalt

Reality+ täiendab ja tugevdab detaile sihtmärgile originaalkujutiste põhjal täiustatud servade ja joontega, laiema dünaamilise ulatuse ja parema sujuvusega, muutes pildid realistlikumaks ja pakkudes sujuvamat visuaalset taju. Reality+ pakub varasemate termopilditehnoloogiatega võrreldes oluliselt kõrgemat detailsust. See üksikasjalikkuse tase on oluline sihtmärgi täpseks tuvastamiseks ja tuvastamiseks, samuti vaadeldavast stseenist täieliku arusaamise saamiseks.

3.png

Rohkem detaile, rohkem tundlikkust

Lisaks pildi üldise kvaliteedi parandamisele suurendab Reality+ tehnoloogia ka süsteemi tundlikkust, jäädvustades stseeni väikseimadki temperatuurierinevused. See võimaldab tuvastada väiksemaid objekte ja peeneid temperatuurimuutusi, mis muidu oleksid palja silmaga nähtamatud.

Kombineerides kõrge tundlikkuse kõrge eraldusvõimega, annab Reality+ tehnoloogia ainulaadse võimaluse vaadata termopilte enneolematult detailselt. See mitte ainult ei paranda kasutajakogemust, vaid suurendab ka termopildi selgust.

4.png

See on Reality+. Tehnoloogia võime parandada pildikvaliteeti ja suurendada tundlikkust muudab selle hindamatuks uurimisvahendiks. Reality+ tehnoloogia on valmis muutuma termopildistamise valdkonnas mängu muutjaks, pakkudes maailmast realistlikumat ja üksikasjalikumat vaadet.

Reality+ mudelid

Kaupo Kindsigo

+372 58 27 99 94